• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
İstanbul'da top kumaş ve parça kumaş alan firmalar arasında Candoğan Tekstil'i tercih etmeniz için bir çok neden var .... İşte bunlardan sadece bir kaçı; Zamanında, müşteriyi bekletmeden kumaş alanlar arasında birinciyiz. Top kumaş alanında, şu ya da bu kumaş değil; tüm kumaş çeşitlerini almaktayız. Toptan kumaş alımı sektöründe, kumaş çeşitleri fark gözetilmeden kumaş alan firmayız. Toptan kumaş alanlar arasında her zaman dürüst, ilkeli ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda parça kumaş ve top kumaş alımı yapmaktayız.
Site Haritası
Takvim
DOĞAN TEKSTİLwww.kumasalanlar.com

05345513533

DOĞAN TEKSTİL

Kumaş alanlar nereden bulunur ? Kimler kumaş alımı yapar

Kumaş alanlar nereden bulunur ?

Kumaş alanlar nerededir ?İstanbulda kumaş alanlar genellikle Zeytinburnu, Bağcılar, Yenibosna gibi yerlerde bulunabilmektedir. Kumaş alanlar, kumaş alımı işlemini örme kumaş alanlar ve dokuma kumaş alanlar olarak kategorilere ayırmaktadırlar. Dokuma kumaş alanlar sattığınız malı genellikle metre ile örme kumaş alanlar ise kilo ile almaktadırlar.

Sizde kumaş nereye satılır ? Kumaş alanlar kimlerdir, kumaş alanlar nerededir ? gibi sorularınızın cevabını Parti Kumaş Alanlar - Candoğan Tekstil ile bulabileceksiniz.


Parti Kumaş Alanlar - Candoğan Tekstil İstanbul kumaş alanlar sektöründe en doğru ve güncel kumaş fiyatları ile hem dokuma kumaş alan , hemde örme kumaş alan firma olma özelliğine sahip kumaş alım satımı yapan bir işletmedir.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.132619.2092
Euro20.787520.8708
Saat
TAVSİYELER
Kumaş Alan Firma
CANDOĞAN TEKSTİL
www.parcakumasalanlar.net
www.kumasalanlar.net
 En yüksek fiyatla kumaş alan firma Candoğan Tekstil