• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
İstanbul'da top kumaş ve parça kumaş alan firmalar arasında Candoğan Tekstil'i tercih etmeniz için bir çok neden var .... İşte bunlardan sadece bir kaçı; Zamanında, müşteriyi bekletmeden kumaş alanlar arasında birinciyiz. Top kumaş alanında, şu ya da bu kumaş değil; tüm kumaş çeşitlerini almaktayız. Toptan kumaş alımı sektöründe, kumaş çeşitleri fark gözetilmeden kumaş alan firmayız. Toptan kumaş alanlar arasında her zaman dürüst, ilkeli ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda parça kumaş ve top kumaş alımı yapmaktayız.
Site Haritası
Takvim
DOĞAN TEKSTİLwww.kumasalanlar.com

05345513533

DOĞAN TEKSTİL

Anasayfa


     parça kumaş alan yerler 05524654460 parça kumaş alanlar

   
Ürün Kodu : parça kumaş alan
Üretici : Candoğan Tekstil
Fiyat : 6 TL 
Ürün Özellikleri
Parça kumaş alan firma Candoğan'da her türlü kumaş,parça kumaş alınır.Toptan kumaş alanlar,parça ve stok kumaş alım satımı
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Parça kumaş alan 05524654460 Candoğan Tekstil'de her türlü kumaş ve parça kumaş,tüm tekstil ürün ve aksesuarları alınıyor.parça kumaş alanlar,parça kumaş alınır satılır.Parça kumaş alım satımı.istanbul parça kumaş alanlar.Parça kumaş alan firma Parça kumaş alımı,parça kumaş alanlar.İstanbul parça kumaş alanlar 05524654460 Merter parça kumaş alanlar.Şişli parça kumaş alanlar..Atışalanı parça kumaş alınır.Yenibosna parça kumaş alanlar.Okmeydanı parça kumaş alanlar.Fantazi parça kumaş alanlar. Abiyelikl parça kumaşlar alınır.


Biyelik parça kumaşlar alanlar.Çağlayan parça kumaş alanlar.eseneler parça kumaş alanlar.Osmanbey parça kumaş alınır.küçükköy parça kumaş alanlar.gömleklik parça kumaş alanlar.astar alınır.parça kumaş,parça kumaşçı,parça kumaş alan firmalar. Parça Kumaş Alanlar 05524654460 Kumaş Alınır Satılır: Dokuma,örme,penye parça kumaş alınır. Fantazi kumaş parçaları alınır.Topbaşı kumaş alınır.Saten,şifon,kot,keten,gabardin parça kumaş alınır.

Parça kumaş alan yerler.Gömlek kumaşı alanlar.Parça kumaş alım satımı yapanlar.Okmeydanı parça kumaş alanlar.Çağlayan parça kumaş alanlar.esenyurt parça kumaş alanlar.Bağcılar parça kumaş alanlar.Parti kumaş alanlar.Fatih parçöa kumaş alnıır.bengalin parça kumaş alanlar.
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.392613.4463
Euro15.178615.2394
Saat
TAVSİYELER
Kumaş Alan Firma
CANDOĞAN TEKSTİL
www.parcakumasalanlar.net
www.kumasalanlar.net
 En yüksek fiyatla kumaş alan firma Candoğan Tekstil