• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
İstanbul'da top kumaş ve parça kumaş alan firmalar arasında Candoğan Tekstil'i tercih etmeniz için bir çok neden var .... İşte bunlardan sadece bir kaçı; Zamanında, müşteriyi bekletmeden kumaş alanlar arasında birinciyiz. Top kumaş alanında, şu ya da bu kumaş değil; tüm kumaş çeşitlerini almaktayız. Toptan kumaş alımı sektöründe, kumaş çeşitleri fark gözetilmeden kumaş alan firmayız. Toptan kumaş alanlar arasında her zaman dürüst, ilkeli ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda parça kumaş ve top kumaş alımı yapmaktayız.
Site Haritası
Takvim
DOĞAN TEKSTİLwww.kumasalanlar.com

05345513533

DOĞAN TEKSTİL

Anasayfa


     abiyelik kumaş alanlar 05524654460 kumaş alım satımı

   
Ürün Kodu : abiyelik kumaş
Üretici : Candoğan
Fiyat : 5 TL 
Ürün Özellikleri
Fantazi kumaş,abiyelik top kumaş alanlar.İstanbul abiyelik parça kumaş alanlar.Abiyelik kumaş alan firmalar.sendi,saten,krep,payetli,tül,dantel alanla
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
İstanbul abiyelik top kumaş alanlar 05524654460 Abiyelik kumaş alınır.Abiyelik kumaş alan firmalar.Dantel,tül,güpür,pullu kumaş alanlar.İstanbul abiyelik kumaş alımı yapılır.Abiyelik kumaş parçaları alanlar.

Abiyelik kumaş alınır. parti malı payetli kumaş alınır. boncuklu kumaş alanlar.dantelli top kumaş alanlar, kumaşçılar, emprime saten emprime şifon kumaş alım satımı yapılır 05524654460. ,
Fantazi kumaş alınır, ipek emprime saten kumaş alanlar şifon kumaş alınır ipek kumaş alanlar janjanlı kumaş payetli kumaş saten kumaş şifon kumaş alınır gece elbiselik kumaş alanlar İstanbul kumaş alınır.
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.392613.4463
Euro15.178615.2394
Saat
TAVSİYELER
Kumaş Alan Firma
CANDOĞAN TEKSTİL
www.parcakumasalanlar.net
www.kumasalanlar.net
 En yüksek fiyatla kumaş alan firma Candoğan Tekstil